Korzyści jakie daje ProLon®

REGENERACJA I ODMŁADZANIE

ProLon® pomaga promować naturalną regenerację wielu układów, wpływając na szeroki wachlarz markerów, które przyczyniają się do procesu starzenia, takich jak cholesterol, stany zapalne i glukoza we krwi na czczo.

SZYBKA I ZDROWA UTRATA MASY CIAŁA

Udowodniono klinicznie, że ProLon pomaga ludziom stracić średnio 5 funtów tłuszczu i 1,2 cali obwodu talii, przy jednoczesnym zachowaniu beztłuszczowej masy ciała*.

*Science Translational Medicine – luty 2017

ODŻYWIANIE

ProLon dostarcza organizmowi zdrowych, składników pochodzenia roślinnego, które zapewniają optymalne odżywienie w tym niezbędne witaminy i aminokwasy.

DOSKONAŁY SMAK

ProLon powstał we współpracy z najlepszymi na świecie naukowcami nutritechnologii i szefami kuchni tak aby zapewnić pyszne pożywienie połączone z odkryciami FMD™.

WYGODNE I ŁATWE

Potrawy ProLon® dostarczane są w pięciu przenośnych pudełkach (po jednym na każdy dzień), w których znajdują się batoniki energetyczne, zupy, różne przekąski, napoje i suplementy.

CAŁKOWICIE NATURALNE

ProLon opiera się na zdrowych składnikach roślinnych, w tym świeżych oliwkach, warzywach, owocach, orzechach, nasionach, ciemnej czekoladzie, herbatkach ziołowych i nie zawiera dodatków ani substancji chemicznych.